TANEXPO to jedne z najważniejszych targów światowej branży funeralnej, już po raz kolejny Polska Izba Pogrzebowa organizuje wyjazd w dniach 23-25 marca do Bolonii. W 2010 roku na targi przybyli przedstawiciele aż 54 krajów, a tym 210 światowych firm funeralnych. Uczestnictwo w targach TANEXPO to przede wszystkim okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych i poznania trendów jakie panują w branży funeralnej.

Uczestnictwo na targach to także niebywała okazja to poznania sprzętu i innowacyjnych rozwiązań technicznych w zakresie produkcji nagrobków, pochówku . To także innowacyjne rozwiązania związane z prowadzeniem zakładu pogrzebowego, kompleksowym zarządzaniem cmentarzem logistyka w podejściu do planowania zagospodarowania przestrzennego cmentarzy.

Firmy z całego świata prezentują także wzornictwo i modne rozwiązania jakie wkrótce opanują rynek funeralny. Pobyt na targach to także okazja do zapoznania się z najbardziej kontrowersyjnymi rozwiązaniami ciekawymi kształtami trumien czy urn.
Uczestnictwo w targach pozwala na zawieranie nowych kontaktów handlowych, przekraczających kontynent europejski, to także ciekawy przekrój kulturowy, pozwalający śledzić trendy i zwyczaje pogrzebowe w poszczególnych krajach na świecie.
Targi organizowane w Bolonii to także niebywała okazja do zaprezentowania polskiego rynku usług pogrzebowych. Polskie firmy mogą śmiało konkurować z firmami zachodnimi, są tańsze, a oferują tyle samo co zachodni przedsiębiorcy dlatego są ciekawym obiektem zainteresowania dla inwestorów.

Wyjazd na targi organizują polskie stowarzyszenia i organizacje funeralne, jeżeli zależy nam na zawieraniu nowych kontaktów handlowych, a także na poszerzaniu naszej wiedzy na temat branży pogrzebowej, warto wybrać się w dniach 23-25 marca na targi TANEXPO do Bolonii.
  • Dodał: admin
  • Data: 29/02/2012 17:57
  • Kategoria: Prawo pogrzebowe
  • Komentarzy: 0
  • Czytań: 7280